Publikacijos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Sveikiname kolegę Gintarę Bernotę tapus advokate.
Linkime sėkmingo profesinio kelio!
Advokatas: iki santuokos įsigytas turtas skiriantis gali tapti šeimos turtu
Nagrinėjant santuokos nutraukimo bylas ypač svarbus klausimas, kurį turi išspręsti teismas, yra sutuoktinių turto padalijimas. Nors dažnas galvoja, kad iki santuokos įgytas turtas negali būti pripažintas šeimos turtu, vis dėlto praktikoje pasitaiko atvejų, kai ikisantuokinis turtas tokiu pripažįstamas. Tai ypač aktualu poroms, kurios dar iki santuokos gyveno kartu ir vedė bendrą ūkį.
"Delfi" pristato kontroversišką medicininę bylą, kurią vedė Kontoros advokatas Arūnas Žlioba
"Visos šios praktikos šviesoje žmonės turėtų prisiminti, kad, jeigu jiems atsitiktų kažkas su žaizdos gijimu, jie bus patys kalti, nors objektyviai ir neaišku, kieno kaltė. Teismas pasakė: jeigu tai darai namuose, esi pats kaltas“, – komentavo advokatas Arūnas Žlioba".
Naujas reglamentavimas: kas atsakys už apgaulingą apskaitą – buhalteris ar vadovas
Naujasis Finansinės apskaitos įstatymas aiškiai įvardija ir apibrėžia apskaitos organizavimo bei tvarkymo užduotis. Todėl nustačius pažeidimus, bus lengviau nuspręsti, kas dėl jų kaltas – įmonės vadovas ar buhalteris.
AB "Grigeo Klaipėda" teismuose toliau nesiseka.
Nors Apeliacinis teismas ir konstatavo, jog Šiaulių apygardos teismas padarė procesinius pažeidimus, „Grigeo Klaipėda“ turtas ir toliau lieka areštuotas.
Džiaugiamės sėkmingai įgyvendinta sutartimi su AB "ORLEN Lietuva" ir galimybe juridinėmis paslaugomis prisidėti prie didžiausio Lietuvos istorijoje krovinio transportavimo.
Į Klaipėdos uostą atgabentas reaktorius bus iškrautas iš jį atgabenusio laivo ant 88 ašių tralo, kuris reaktorių transportuos iš uosto į naftos perdirbimo produktų gamyklą. 2023 m. rugpjūčio mėnesį 100 metrų ilgio, 6,5 metrų pločio ir 10 metrų aukščio krovinys bus gabenamas apytiksliai 150 kilometrų ilgio maršrutu iš Klaipėdos uosto į Mažeikių naftos perdirbimo produktų gamyklą.
Kuriozas teisme: konkurentus šmeižusi bendrovė susipainiojo savo kaltinimuose
Neatsakingas švaistymasis kaltinimais konkurentams turi savo kainą. Tuo galėjo įsitikinti vienos bendrovės atstovai „Facebook“ socialiniame tinkle apkaltinę kitą įmonę gamybos technologijos vagyste. Byla persikėlė į teismą, kur įrodymų priremtas atsakovas buvo priverstas prašyti taikos sutarties.
Neteisingai policijos nubausta klaipėdietė laimėjo teisme: greta darželio buvo sustojusi įlaipinti vaiko
Klaipėdiečiai, savo vaikus atvežantys automobiliais į Nėgių g. esantį darželį „Mažasis Klaipėdos licėjus“, prieš kurį laiką susidūrė su problema. Sustoję išleisti arba pasiimti savo atžalų ties ženklu draudžiančiu stovėti, netoliese gyvenančio asmens buvo apskųsti policijai ir turėjo mokėti baudas. Vis tik viena mama nesutiko su tokiu sprendimu, apskundė policijos sprendimą ir laimėjo teisme.