Publikacijos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Ką tik nusipirktas VW Touareg automobilis „subyrėjo“ pakeliui namo
Advokatas Gediminas Žlioba atstovavo pirkėją šioje byloje. Tik po 2 metų bylinėjimosi pavyko teisme pasiekti pergalę. Šios bylos tema rašo DELFI.
Advokatas Arūnas Žlioba komentuoja naująjį Pacientų žalos atlyginimo be kaltės modelį
Esama pacientų žalos atlyginimo situacija nepatenkinti nei gydytojai, nei patys pacientai. Tačiau, ar Lietuvos gydytojų sąjungos siūlomas įstatymo projektas iš esmės įgalus pakeisti šią situaciją?
Advokatas Arūnas Žlioba situaciją SAM dėl planuojamo masinio tarnautojų atleidimo įvertino kaip neteisėtą
Sveikatos Apsaugos Ministerijoje šiuo metu dirba 224 darbuotojai. Birželį ministerijoje apie atleidimą įspėta 117 darbuotojų. Neturinti precendento situacija susilaukė visuomenės bei įvairių institucijų dėmesio.
Advokatas Arūnas Žlioba komentuoja dviprasmišką dviejų vadovų situaciją Valstybinėje ligonių kasoje
Chaosas Valstybinėje ligonių kasoje: į darbą lyg niekur nieko vaikšto du vadovai - buvęs įstaigos direktorius Algis Sasnauskas, kurį praėjusią savaitę teismas įpareigojo skubiai grąžinti į vadovo pareigas ir pernai rugsėjį konkursą laimėjusi Jūratė Sabalienė. Sveikatos apsaugos misterija dar lūkuriuoja STT pažymos. Savo ruožtu advokatas Arūnas Žlioba tvirtina, kad ši vargiai reikalinga, nes jau buvo pateikta skiriant A.Sasnauską vadovu ir galioja visam kadencijos laikotarpiui.
www.alfa.lt paskelbtos publikacijos „Drama Pagėgiuose: avarijoje žuvusį vyrą Komskių verslas bando padaryti atpirkimo ožiu“ komentaras
Visuomenės informavimo internetiniame puslapyje alfa.lt buvo paskelbta publikacija „Drama Pagėgiuose: avarijoje žuvusį vyrą Komskių verslas bando padaryti atpirkimo ožiu“.
Advokatas Arūnas Žlioba pasisakė biometrinių duomenų tema
Ar Lietuva pasirengusi naudoti asmens biometrinius duomenis? – tai klausimas, kuris svarstytas LR Seime surengtoje diskusijoje.
Advokatas Arūnas Žlioba spaudoje komentuoja apie įsilaužimo į paciento duomenis grėsmes
Greitu laiku nebeliks popierinių asmens ligos istorijų, visi duomenys bus surašomi ir saugomi elektroniniu būdu – todėl svarbu užtikrinti jų saugumą.
Advokatas Arūnas Žlioba apžvelgia seksualinio priekabiavimo prie medikių reiškinį
Ar medikių nežeidžia, kad jų profesija yra per daug seksualizuota, o erotinio turinio filmų herojėmis dažnai tampa būtent patrauklios daktarytės? „Kalbant apie seksualinį priekabiavimą, iš tikrųjų labiausiai neapsaugotos yra slaugytojos. Medikė atvira: pacientai bando kviesti į pasimatymą, prašo telefono numerio, siūlo pažintį pratęsti už ligoninės ribų.