Publikacijos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Advokatas Arūnas Žlioba situaciją SAM dėl planuojamo masinio tarnautojų atleidimo įvertino kaip neteisėtą
Sveikatos Apsaugos Ministerijoje šiuo metu dirba 224 darbuotojai. Birželį ministerijoje apie atleidimą įspėta 117 darbuotojų. Neturinti precendento situacija susilaukė visuomenės bei įvairių institucijų dėmesio.
Advokatas Arūnas Žlioba komentuoja dviprasmišką dviejų vadovų situaciją Valstybinėje ligonių kasoje
Chaosas Valstybinėje ligonių kasoje: į darbą lyg niekur nieko vaikšto du vadovai - buvęs įstaigos direktorius Algis Sasnauskas, kurį praėjusią savaitę teismas įpareigojo skubiai grąžinti į vadovo pareigas ir pernai rugsėjį konkursą laimėjusi Jūratė Sabalienė. Sveikatos apsaugos misterija dar lūkuriuoja STT pažymos. Savo ruožtu advokatas Arūnas Žlioba tvirtina, kad ši vargiai reikalinga, nes jau buvo pateikta skiriant A.Sasnauską vadovu ir galioja visam kadencijos laikotarpiui.
www.alfa.lt paskelbtos publikacijos „Drama Pagėgiuose: avarijoje žuvusį vyrą Komskių verslas bando padaryti atpirkimo ožiu“ komentaras
Visuomenės informavimo internetiniame puslapyje alfa.lt buvo paskelbta publikacija „Drama Pagėgiuose: avarijoje žuvusį vyrą Komskių verslas bando padaryti atpirkimo ožiu“.
Advokatas Arūnas Žlioba pasisakė biometrinių duomenų tema
Ar Lietuva pasirengusi naudoti asmens biometrinius duomenis? – tai klausimas, kuris svarstytas LR Seime surengtoje diskusijoje.
Advokatas Arūnas Žlioba spaudoje komentuoja apie įsilaužimo į paciento duomenis grėsmes
Greitu laiku nebeliks popierinių asmens ligos istorijų, visi duomenys bus surašomi ir saugomi elektroniniu būdu – todėl svarbu užtikrinti jų saugumą.
Advokatas Arūnas Žlioba apžvelgia seksualinio priekabiavimo prie medikių reiškinį
Ar medikių nežeidžia, kad jų profesija yra per daug seksualizuota, o erotinio turinio filmų herojėmis dažnai tampa būtent patrauklios daktarytės? „Kalbant apie seksualinį priekabiavimą, iš tikrųjų labiausiai neapsaugotos yra slaugytojos. Medikė atvira: pacientai bando kviesti į pasimatymą, prašo telefono numerio, siūlo pažintį pratęsti už ligoninės ribų.
Advokatas Arūnas Žlioba spaudoje komentuoja pinigų išgrobstymo atvejį Lietuvos gydytojų vadovų sąjungoje
Buvęs ilgametis Lietuvos gydytojų vadovų sąjungos (LGVS) prezidentas Stasys Gendvilis (75 m.) po pinigų vagystės šiandien, kaip ir priklauso, - pensininkas. Jis nė prisiminti nenori buhalterės, kuri, anot jo, iš panosės reguliariai pasisavindavo dideles pinigų sumas. Tiesa, jis nepraranda vilties, kad lėšos vis dėlto sugrįš į asociacijos sąskaitas, nors naujai išrinkta vadovybė optimizmu nespinduliuoja. Iki šiol nesugrąžintas nė vienas išgrobtas euras. Savo ruožtu buhalterius vienijančios organizacijos prezidentė sako, kad dažniausiai lėšų vagystėms būtent direktoriai sudaro palankias sąlygas.
Po Konstitucinio Teismo sprendimo gali tekti keisti Fizinių asmenų bankroto įstatymą
Konstitucinis Teismas (KT) nusprendė, kad pasibaigus fizinio asmens bankroto procesui bus nenurašoma net tik sunkių nusikaltimų metu padaryta žala, susijusi su suluošinimu, kitokiu kūno sužalojimu ar mirtimi, kaip buvo iki šiol, tačiau ir bet kokia materialinė ar moralinė žala. Advokatas Gediminas Žlioba pastebi, kad taip bus labiau ginami nukentėjusiųjų interesai.