Publikacijos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Fiziniai asmenys nebegalės bankrutuoti dėl nusikalstamomis veikomis padarytos žalos
Ketvirtus metus Lietuvos Respublikoje galioja Fizinių asmenų bankroto įstatymas (toliau FABĮ). Jo paskirtis – sudaryti sąlygas atkurti sąžiningų fizinių asmenų mokumą, tuo pačiu užtikrinti kreditorių reikalavimų tenkinimą ir siekti teisingos skolininko ir jo kreditorių interesų pusiausvyros. 2016 metais teismai suabejojo ar dvi įstatymo normos neprieštarauja pagrindiniam šalies dokumentui Lietuvos Respublikos Konstitucijai (toliau LRK). 2017-05-19 KT priėmė Nutarimą šiais klausimais.
Aukščiausiasis Teismas patvirtino, kad šilutiškis dėl vaiko pardavimo ir nuteisimo 7 metų laisvės atėmimo bausme išteisintas pagrįstai
Lietuvos Aukščiausiais Teismas išnagrinėjo Generalinės prokuratūros prokurorės skundą dėl Apeliacinio teismo nuosprendžio, kuriuo išteisintas asmuo nuteistas 7 metais laisvės atėmimo bausme už vaiko pardavimą į užsienį.
Nesavanaudiška tarnystė yra nuomos mokestis už gyvenimą šioje nuostabioje planetoje
Daugelis žymių žmonių yra ne kartą pabrėžę, kad žmogaus egzistencijos prasmė - neatlygintinė pagalba kitiems, pavyzdžiui, pasak V. Hugo, kitam teikiamas džiaugsmas žavi tuo, kad jis ne tik neblėsta kaip koks atspindys, bet grįžta dar ryškesnis.
Advokatūros savaitės – 2016 atgarsiai Skuodo rajono Mosėdžio gimnazijoje
Vienas pagrindinių Advokatūros savaitės akcentų – supažindinti jaunuosius mūsų šalies piliečius su advokato profesija. Šia proga Advokatų kontoros „Žlioba ir Žlioba“ advokatas Audronis Mažeika lankėsi Skuodo rajono Mosėdžio gimnazijoje, kur susitiko su 2 – ųjų gimnazijos klasių moksleiviais.
Advokatas Arūnas Žlioba komentuoja mokinių užkrėtimo tuberkulioze atvejį
Ypač šokiravo atvejas, kuomet atvira tuberkuliozės forma serganti mokytoja, kaip įtariama, apkrėtė septyniasdešimt septynis mokinius.
Kontoros advokatas Kazys Bitaris komentuoja Seimo narių imuniteto apimtį
Kontoros advokatas Kazys Bitaris, turi ilgametę patirtį tiriant korupcinio pobūdžio veikas, kuriose procesinės prievartos priemonės taikytos asmenų, turinčių imunitetą prieš baudžiamąjį persekiojimą, atžvilgiu. Viešojoje erdvėje kilus ginčui ar teisėsaugos institucijos turi teisę atlikti kratas Seimo nario asmeninėse ir tarnybinėse patalpose, klausytis telefoninių pokalbių ir pan., Kazys Bitaris kategoriškai teigia, jog Konstitucija Seimo nariui garantuoja tik jo laisvės neliečiamumą.
Advokatas Arūnas Žlioba komentuoja nesėkmingą plastikos chirurgijos atvejį
Anot advokato, neigiamos veido plastinės korekcijos pasekmės yra neadekvačios, tai yra tokios, dėl kurių nebūtų davęs sutikimo nei vienas protingas asmuo.
Kaimynų konfliktai – teisinis vertinimas
Dienraščio „Šiaulių kraštas“ korespondentė atliko tyrimą apie kaimynus ištinkančius nesutarimus. Straipsnyje „Kaimynų konfliktas: kada bus padėtas taškas?“ pateikiamas sociologo ir teisininko vertinimas. Publikacijoje advokatas pataria, kaip gali būti kvalifikuojami veiksmai kenkiantys kito asmens interesams ir apginamos pažeidžiamos teisės.