2017 sausio 23 d.

Nesavanaudiška tarnystė yra nuomos mokestis už gyvenimą šioje nuostabioje planetoje

Daugelis žymių žmonių yra ne kartą pabrėžę, kad žmogaus egzistencijos prasmė - neatlygintinė pagalba kitiems, pavyzdžiui, pasak V. Hugo, kitam teikiamas džiaugsmas žavi tuo, kad jis ne tik neblėsta kaip koks atspindys, bet grįžta dar ryškesnis.

Advokatė Julija Viktorija Flis pastebėjo, kad nemažos dalies besikreipiančių į Kontorą klientų problemos susijusios su menku teisiniu raštingumu. Deja, ne visada advokatas gali padėti. Ypatingai skaudu, kai dėl teisinio raštingumo stokos nukenčia socialiai pažeidžiami žmonės – senukai, neįgalieji, blogą finansinę padėtį turintys žmonės. Advokatė Julija Viktorija Flis, norėdama nors kiek prisidėti prie visuomenės teisinio raštingumo, 2015 m. rudenį pradėjo vesti nemokamas paskaitas „Teisės, A, B, C“. Apie pagrindines teisines taisykles sužinojo ne tik Klaipėdos, bet ir Nidos, Švenčionių, Palangos, Plungės gyventojai.

Tačiau kaip liaudies išmintis byloja – vienas lauke ne karys, todėl advokatė Julija Viktorija Flis 2016 m. gruodžio 21 d. tapo Klaipėdos senamiesčio Rotary klubo nare, kuris aktyviai bendradarbiauja su Maisto banku, Klaipėdos regos ugdymo centru, padeda likimo nuskriaustiems žmonėms bei vaikams su regos negalia.

#