Publikacijos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Teisininkas Gediminas Žlioba: kas ir kaip gali būti atleidžiamas nuo tarnybos kariuomenėje?
Aprimus pirmosioms aistroms dėl šauktinių, problema dė jaunuolių, kurie dėl sveikatos, šeimos, esamų įsipareigojimų, religinių ar pacifistinių priežasčių iš tiesų negali eiti į kariuomenę, liko. Advokatas Gediminas Žlioba aptaria klausimus, dėl kurių dažniausiai kreipiasi šaukimus gavę jaunuoliai.
Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose surengtas seminaras „Įmonių bankrotas - teorija ir praktika“
2015 m. balandžio 15 d., surengtas seminaras „Įmonių bankrotas - teorija ir praktika“, kurio metu aptarti verslo santykių su bankrutuojančiomis bendrovėmis bei atsakomybės nemokumo atveju praktiniai aspektai. Renginyje dalyvavo 13 įmonių atstovų. Seminarą vedė advokatų kontoros "Žlioba ir Žlioba" advokatė Julija Viktorija Flis.
Vedybų sutartys: ar jos jau prigijo Lietuvoje?
Orlaivis, traktoriai, jachtos – tokiu turtu pernai dalijosi buvę sutuoktiniai. Kad išvengtų smūgio skyrybų atveju, žmonės vis dažniau sudaro vedybų sutartis. Vyriausias jų gretose pernai buvo 87 metų vyras.
Kontora bendradarbiavo kartu su TV pagalba padedant nuo medikų nukentėjusiai moteriai.
Klaipėdos universitetinei ligoninei buvo pateikta pretenzija dėl neturtinės žalos atlyginimo. Pretenzijoje nurodoma, kad vertinant gydytojo chirurgo veiksmus, matyti, kad šis gydytojas teikdamas medicinos paslaugas pacientei elgėsi neatidžiai, nebuvo dėtos visos pastangos siekiant suteikti kokybiškas paslaugas, o padarytos klaidos leidžia abejoti gydytojo kompetencija. Šio gydytojo kaltė pasireiškė tuo, jog pacientei buvo atliktos tulžies ir akmenų šalinimo operacijos, kurių metu pacientės pilvo ertmėje dėl aplaidumo buvo palikta dreno dalis, vėliau sukėlusi pacientei besitęsiančius skausmus po dešiniuoju šonkaulių lanku, geltą, vidinį uždegimą, dėl ko jai prireikė pakartotinės operacijos.
Kas naudojasi galimybe bankrutuoti Lietuvoje?
Lietuvoje įsigaliojus fizinių asmenų bankroto įstatymui, mūsų šalies piliečiams tapo kur kas lengviau atkurti savo mokumą. Svarbu, kad į nepavydėtiną situaciją patekusiems sąžiningiems žmonėms būtų suteikta galimybė viską pradėti iš naujo. Specializuojuosi šioje srityje, todėl galiu pasakyti, kad žmonės vis drąsiau ima naudotis savo teise. Dažniausiai tai – verslininkai, arba žmonės nesugebantys grąžinti paskolų būstui.
Kontora dalyvavo “Karjeros dienoje”
Klaipėdos "Vyturio" pagrindinėje mokykloje 2014 m. kovo 26 d. vyko Karjeros diena. Į mokyklą buvo pakviesti įvairių profesijų atstovai: be Radijo stoties „Laluna“ laidų vedėjo, kelių policininko, parašiutininko, bankininko ir kitų profesijų atstovų mokykloje svečiavosi ir su mokiniais apie advokato profesiją bendravo Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" seniūnas advokatas Arūnas Žlioba. Plačiau apie renginį http://www.vyturys.klaipeda.lm.lt/?p=3793
Profesija – žurnalistas. Procesinės teisės ir pareigos
Advokatas Dainius žiedas 2014 m. vasario 6 d. dalyvavo Lietuvos advokatūros, Lietuvos žurnalistų sąjungos, Nacionalinės rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacijos bei Nacionalinės teismų administracijos organizuotuose mokymuose „Profesija – žurnalistas. Procesinės teisės ir pareigos“. Kontoros advokatas perskaitė pranešimą „Privataus kaltinimo tvarka nagrinėjamų šmeižimo (BK 154 str.) ir įžeidimo (BK 155 str.) bylų specifika teismų praktikoje“.
Kontoroje jau galima atsiskaityti ir internetine valiuta - Bitkoinais!
Klaipėdoje dirbantis advokatas Gediminas Žlioba – pirmasis šios profesijos atstovas Lietuvoje, kuris atlygį už paslaugas priima ne tik litais, bet ir virtualia valiuta bitkoinais.