Publikacijos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Visuomenės poreikiai aukščiau turgininkų norų?
Birželio 13 dieną Savivaldybėje vyko viešas teritorijos tarp Sinagogų ir Palankės gatvių detaliojo plano aptarimas. Teritorija – Plungės centre, joje veikia turgelis, kuriam čia išlikti planuotojai, kurdami miesto infrastruktūrą, didelių perspektyvų nebemato. „Plungės žinios“ apie turgelio (UAB „Voruta“) įsigytą, o vėliau 99 metams išsinuomotą beveik 12 arų žemės sklypą jau rašė birželio 10 dieną (Nr. 44) publikacijoje „Kryžiuojasi nuomonės dėl turgelio Sinagogų gatvėje sklypo“.
Teisininkai: „Statybos įstatymo pataisas galima vadinti revoliucinėmis“
Liepos pradžioje Seimo priimtas Statybos įstatymo pataisas galima vadinti revoliucinėmis, nes jos suteikia galimybę įteisinti daugiau kaip pusę nelegalių statybų, teigia „Teisinių paslaugų grupės“ teisininkai.
Teisininkas: už daugiabučių renovavimą teks mokėti visiems
Lietuvoje pradėjus kalbėti apie daugiabučių namų renovavimą, jų gyventojams iškilo klausimas, kas už tai privalės mokėti. Jei gyventojų dauguma nuspręs, kad renovacija reikalinga, mokėti teks visiems, teigia UAB „Teisinių paslaugų grupė“ teisininkas Dovydas Cvetkovas.
Reikalavimas griauti jau prieštarauja sveikam protui
Šalies teismai vadinamųjų savavališkų statybų bylose pripažįsta neturintys galių vykdyti teisingumo, mat daugeliu atvejų vienintelis būdas statytojams taisyti klaidas – griauti pastatus. Dabar griauti reikėtų ne tik plačiai nuskambėjusius objektus Neringoje, bet ir daugybę palėpių miestų daugiabučiuose ar verandų sodų nameliuose.
Viena didžiausių Vakarų Lietuvos advokatų kontorų jau Plungėje
Prieš keletą dienų akis patraukė Plungės miesto centre šalia Savivaldybės ant namo, esančio Vytauto g. 10, atsiradusi nauja iškaba – „Advokatų kontora „Žlioba & Žlioba“, Plungės skyrius“.
Emigrantams nepavyks atsikratyti skolų kupros?
Lietuviai ne vienerius metus su pavydu kalbėjo apie užsieniečius, kurie skolų gali atsikratyti tiesiog paskelbę apie asmeninį bankrotą. Pagaliau ir Lietuvoje Fizinių asmenų bankroto įstatymo svarstymas pajudėjo iš mirties taško. Tačiau emigrantų, dažnai lyg akmenį po kaklu velkančių įsiskolinimus Tėvynėje, jis neišgelbės – įstatymu galės pasinaudoti tik nuolatiniai šalies rezidentai.
Proga atsikratyti slegiančių skolų
Martynas Pasiliauskas / Ekonomika.lt 2011-03-28 11:35 Fizinių asmenų bankroto įstatymas pajudėjo iš mirties taško. Bankai gąsdina aukštesnėms palūkanoms, kiti ragina į grasinimus nekreipti dėmesio.
Asmeninio bankroto laukia tūkstančiai Lietuvos gyventojų
Ekspertai įspėja prasiskolinusius gyventojus: asmeninio bankroto teisė – tai galimybė atkurti mokumą, o ne būdas atsikratyti susikaupusių skolų. Kartą bankrutavus, skolinantis ateityje į tai bus atsižvelgta vertinant žmogaus mokumo riziką.