Bylos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Aukščiausiasis Teismas žvejybos pažeidimų klausimams spręsti subūrė septynių teisėjų kolegiją
2017 lapkričio 30 d.
Kontoros advokatai Arūnas Žlioba ir Kazys Bitaris kreipėsi į Aukščiausiąjį Teismą prašydami atnaujinti bylos peržiūrėjimą dėl laivo kapitono nubaudimo.
Pasiekus taikų susitarimą, apginta ieškovės teisė gauti piniginę kompensaciją už jai priklausančią turto dalį bendrojoje dalinėje nuosavybėje
2017 lapkričio 02 d.
Po daugiau nei metus trukusio civilinės bylos nagrinėjimo sudėtingoje byloje, kurioje buvo narpliojamos buvusių sugyventinių turtinių santykių peripetijos, tarp šalių buvo pasiektas taikus susitarimas, kurį 2017-10-31 patvirtino Plungės rajono apylinkės teismas ir bylą nutraukė. Šio bylinėjimosi rezultatas – Advokatų kontoros „Žlioba ir Žlioba“ advokato Audronio Mažeikos atstovaujamai ieškovei atsakovas privalės išmokėti 15000 Eur piniginę kompensaciją. Ieškovė dar 2016 m. spalio mėnesį teisme pateikė ieškinį dėl bendrosios dalinės nuosavybės teisės pripažinimo, atidalijimo iš bendrosios dalinės nuosavybės ir kompensacijos priteisimo. Patį ginčą labai apsunkino tai, kad ginčo nekilnojamasis turtas buvo apsunkintas sutartine hipoteka, t. y. jis iki šiol tebėra įkeistas bankui.
Bankroto administratoriaus bandymas prisiteisti pinigų iš sandoriuose dalyvavusių asmenų nepavyko
2017 spalio 12 d.
Bankroto administratorius kreipėsi su ieškiniu į teismą, prašydamas pripažinti negaliojančiomis sudarytą trišales tarpusavio atsiskaitymų apmokėjimo sutartis bei taikius restituciją solidariai priteisti lėšų iš sandoriuose dalyvavusių statybos kompanijų, iš kurių vieną teisme atstovavo Kontoros advokatas Arūnas Žlioba. Teismas pasirėmė advokato Arūno Žliobos argumentais ir atmetė bankroto administratoriaus ieškinį, nurodydamas, kad praleistas pusės metų ieškinio senaties terminas, skirtas ieškiniams pareikšti, ir neįrodytos actio Pauliana taikymo sąlygos.
Apginta Skuodo rajono savivaldybė viešųjų pirkimų byloje dėl 302059,20 Eur nuostolių atlyginimo
2017 rugsėjo 29 d.
Skuodo rajono savivaldybės administracija vykdė viešosios bibliotekos naujojo pastato viešąjį pirkimą, kuriame dalyvavo ir ieškovė UAB „A. Žilinskio ir Ko“. Paaiškėjo, kad Skuodo rajono savivaldybės administracija šį pirkimą vykdė netinkamai, už ką Savivaldybei buvo skirta 33928,99 Eur piniginė bauda.