Bylos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Laimėta „jachtų“ byla
2017 rugsėjo 07 d.
Prieš keturis metus trys ieškovai pateikė turtines pretenzijas teisme Kontoros atstovaujamai UAB „Klaipėdos laivų remontas“, nes jų jachtos buvo aptaškytos dažais.
Klaipėdos apygardos tesime apginti Italijoje gyvenančio Lietuvos Respublikos piliečio turtiniai interesai
2017 rugpjūčio 24 d.
Į Klaipėdos miesto apylinkės teismą su ieškiniu kreipėsi Italijoje gyvenančio Lietuvos Respublikos piliečio E.K. buvęs draugas V.R., nurodydamas, kad 2013 m. vasario 19 d. pervedė E.K. 4500 Eur dydžio pinigų sumą už tai, kad pastarasis jam nupirktų automobilį Italijoje. Pasak ieškovo, automobilio E.K. jam nenupirko ir neperdavė.
Už netinkamą grynųjų pinigų apskaitą – griežčiausia drausminė atsakomybė - atleidimas
2017 liepos 24 d.
Valstybinės įmonės padalinio vadovui už netinkamą grynųjų pinigų apskaitą buvo taikyta griežčiausia drausminė nuobauda – atleidimas. Valstybinės įmonės padalinio vadovas kreipėsi į teismą, prašydamas teismo panaikinti drausminę nuobaudą bei priteisti vidutinį darbo užmokestį už visą priverstinės pravaikštos laiką ir neturtinės žalos atlyginimą.
Atremtas Žemėtvarkos ieškinys prieš privačius asmenis
2017 gegužės 26 d.
Žemėtvarka pareiškė ieškinį privatiems asmenims dėl įsigyto iš valstybės sklypo sandorio bei įvairių administracinių aktų, susijusių su šiuo žemės sklypu, panaikinimo. Teigdama, jog gina viešąjį interesą, Žemėtvarka byloje prašė taikyti restituciją, t.y. buvo reikalaujama, kad Kontoros klientai grąžintų Lietuvos Respublikai dalį žemės sklypo, o Lietuvos Respublika Kontoros klientams grąžins pinigų sumą, sumokėtą už tą žemės sklypo dalį.