Bylos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Apgintas išlaikymo iki gyvos galvos sutarties teisėtumas
2019 balandžio 10 d.
​Kontoros advokatas Audronis Mažeika laimėjo bylą, kurioje buvo nagrinėjamas ginčas dėl išlaikymo iki gyvos galvos sutarties panaikinimo/nutraukimo – sutartį teismas paliko galioti.
Vėl laimėjome bylą prieš Bankroto administratorius
2019 kovo 27 d.
Po vieno nesėkmingo ieškinio, kuriuo Bankroto administratoriai prašė teismo priteisti iš bankrutavusios įmonės vadovų administravimo išlaidas, Bankroto administratoriai vėl kreipėsi į teismą su nauju ieškiniu, prašydami iš tos pačios bankrutavusios įmonės vadovo ir savininkės priteisti arti 50 000 Eur žalą.
Kontora apgynė Šilutės rajono savivaldybės interesus viešajame konkurse dėl patalpų pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigai suteikimo
2019 vasario 13 d.
Ginčas kilo dėl Savivaldybės patalpų pirminės sveikatos priežiūros įstaigai suteikimo tarp paslaugas teikusios IĮ „V. Prielgausko šeimos gydytojo kabinetas“ ir UAB „Sveikatos darna“. Nors IĮ „V. Prielgausko šeimos gydytojo kabinetas“ paslaugas Savivaldybės patalpose kol kas teikia, tačiau teisme iškeltą bylą pralaimėjo. Teismas patvirtino, jog Savivaldybė jai priklausančiomis patalpomis disponuoja teisėtai, viešas konkursas taip pat vyko teisėtai, ir ateityje patalpos bus perduotos naudotis UAB „Sveikatos darna“, kuri pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugas teiks visą parą.
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas pasisakė dėl subjekto, turinčio teisę reikšti reikalavimą dėl administravimo išlaidų priteisimo
2018 gruodžio 17 d.
Bankroto administratorius pareiškė ieškinį mūsų Klientui - buvusiam įmonės vadovui ir akcininkui dėl administravimo išlaidų priteisimo.