Bylos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Advokatas Arūnas Žlioba laimėjo bylą prieš policiją – radarų detektoriai Lietuvoje nedraudžiami
2017 rugsėjo 22 d.
Advokatas teisme teigė, kad jo naudotas prietaisas, kaip ir nurodyta instrukcijoje, yra „radarų detektorius“ („Radar/Laser detector“ – angl.). Prietaiso instrukcija yra pagrindinis dokumentas aprašantis jo charakteristikas, veikimo būdą ir kt. Jei pareigūnas būtų susipažinęs su prietaiso instrukciją, būtų nustatęs, kad šis prietaisas netrukdo matuoti greičio, o tik informuoja apie greičio matavimo prietaiso buvimą. Radarų detektorius skenuoja įvairius dažnius ir aptikęs greičio matuoklio skleidžiamą signalą, apie jį informuoja vairuotoją, kad jis važiuotų lėčiau. Vairuotojas įspėjamas pypsėjimu. Tokį patį tikslą – kad vairuotojai važiuotų saugiai ir neviršytų greičio – turi ir policija, taip apie greičio matuoklius („inkilus“) įspėjantys kelio ženklai, todėl detektoriaus veikimas nesikerta su saugaus eismo principais.
Laimėta „jachtų“ byla
2017 rugsėjo 07 d.
Prieš keturis metus trys ieškovai pateikė turtines pretenzijas teisme Kontoros atstovaujamai UAB „Klaipėdos laivų remontas“, nes jų jachtos buvo aptaškytos dažais.
Klaipėdos apygardos tesime apginti Italijoje gyvenančio Lietuvos Respublikos piliečio turtiniai interesai
2017 rugpjūčio 24 d.
Į Klaipėdos miesto apylinkės teismą su ieškiniu kreipėsi Italijoje gyvenančio Lietuvos Respublikos piliečio E.K. buvęs draugas V.R., nurodydamas, kad 2013 m. vasario 19 d. pervedė E.K. 4500 Eur dydžio pinigų sumą už tai, kad pastarasis jam nupirktų automobilį Italijoje. Pasak ieškovo, automobilio E.K. jam nenupirko ir neperdavė.
Už netinkamą grynųjų pinigų apskaitą – griežčiausia drausminė atsakomybė - atleidimas
2017 liepos 24 d.
Valstybinės įmonės padalinio vadovui už netinkamą grynųjų pinigų apskaitą buvo taikyta griežčiausia drausminė nuobauda – atleidimas. Valstybinės įmonės padalinio vadovas kreipėsi į teismą, prašydamas teismo panaikinti drausminę nuobaudą bei priteisti vidutinį darbo užmokestį už visą priverstinės pravaikštos laiką ir neturtinės žalos atlyginimą.