Bylos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Apginta bendrijos buhalterė nuo bendrijos reikalavimo priteisti be pagrindo įgytas lėšas
2017 sausio 25 d.
Daugiabučių namų savininkų bendrija kreipėsi į teismą, reikalaudama priteisti iš bendrijos buhalterės bei pirmininko 4 662,88 Eur dydžio be pagrindo įgytas lėšas. Bendrija nurodė, kad buhalterei nepagrįstai kas mėnesį buvo mokamas 67 Eur (230 Lt) dydžio nuomos mokestis už buhalterės naudojamą asmeninį kompiuterį, nes pirmininko įsakymas dėl nuomos mokesčio mokėjimo buvo priimtas be visuotinio bendrijos narių susirinkimo pritarimo.
APYGARDOS TEISMAS BYLĄ DĖL DAUGIABUČIO RENOVACIJOS GRĄŽINO NAGRINĖTI IŠ NAUJO
2017 sausio 10 d.
Pirmos instancijos teismas daugiabučio renovaciją atlikusiai UAB „Lankstinys“ buvo priteisęs papildomą sumą pinigų už renovuotą didesnį, nei buvo numatyta investiciniame projekte, daugiabučio namo stogo plotą.
Laimėta byla prieš vaikų darželį "Boružėlė"
2016 gruodžio 13 d.
Klaipėdos apygardos teismas 2016-012-01 nutartimi iš dalies patenkino kontoros klientų ieškinį dėl neturtinės žalos. Vaikui patyrusiam dvi sunkias galvos traumas buvo priteista 1000 EUR neturtinė žala.
Kelionių agentūros pergalė prieš nepatenkintą klientą
2016 lapkričio 16 d.
Kelionių agentūros klientas skundėsi teismui, kad užsisakė – apgyvendinimo Čekijos viešbutyje paslaugą, sumokėjo visą apgyvendinimo viešbutyje kainą, tačiau Kelionių agentūra neužtikrino viešbučio rezervavimo sandorio sąlygų, nes jam su bendrakeleivėmis nuvykus į Prahą, viešbutis nesuteikė gyvenamosios vietos. Iš Kelionių agentūros buvo prašoma priteisti turtinę ir neturtinę žalą. Kontorai pavyko apginti Kelionių agentūros interesus – ieškinys buvo atmestas visiškai, o nepatenkintas Kelionių agentūros klientas įpareigotas atlyginti Kelionių agentūros išlaidas, patirtas už visą daugiau kaip du metus trukusį bylinėjimosi laikotarpį.