Bylos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Laimėta „nelegalių statybų“ byla – statybos pripažintos tinkamomis
2016 spalio 31 d.
Pirmos instancijos teismas buvo pripažinęs neteisėtu statybos leidimą ir įpareigojęs Kontoros Klientę per 12 mėnesių terminą pertvarkyti projektinę dokumentaciją ir gauti naują statybą leidžiantį dokumentą perstatyti ūkinį pastatą, o Kontoros Klientei per nustatytą terminą neįvykdžius šio reikalavimo, įpareigojo jos ir Palangos miesto savivaldybės administracijos lėšomis (po lygiai) nugriauti, išardyti perstatytas ūkinio pastato dalis ir atstatyti ūkinį pastatą į buvusią padėtį, sutvarkyti statybvietę; leido ieškovui nugriauti, išardyti perstatytą ūkinio pastato dalį ir atstatyti ūkinį pastatą į buvusią padėtį, sutvarkyti statybvietę, išieškant visas patirtas išlaidas po lygiai iš atsakovų Kontoros Klientės ir Palangos miesto savivaldybės administracijos, jei Kontoros Klientė nustatytu terminu neįvykdys įpareigojimų. Toks sprendimas buvo apskųstas apeliacine tvarka ir panaikintas kaip neteisėtas.
Laimėta byla prieš VMI
2016 liepos 12 d.
Kontoros Klientui Valstybinė mokesčių inspekcija atsisakė grąžinti mokestinę permoką motyvuodama tuo, jog suėjo senaties terminas. Bylos metu pavyko įrodyti, jog pati VMI elgėsi neteisėtai.
Išteisinimas vaiko pardavimo byloje
2016 liepos 11 d.
Klaipėdos apygardos teismas Ž. V. pripažino kaltu ir paskyrė 7 m. laisvės atėmimo bausmę. Apeliacinį skundą parengė ir nuteistąjį Lietuvos apeliaciniame teisme gynė kontoros baudžiamųjų bylų advokatas. Apeliacinis teismas 2016-07-08 nuosprendžiu kontoros klientą išteisino. Išteisintas ir nuteistasis T. B., kuris apeliacinio skundo neteikė, kitam nuteistajam D. I. bausmė sumažinta 1,5 metų.
Teismas pripažino tėvų teisę suteikti vaikui norimą vardą
2016 gegužės 17 d.
Tėvai gimusiai dukrai suteikė vardą Naomi ir norėjo tai įregistruoti Civilinės metrikacijos skyriuje. Civilinės metrikacijos skyrius remdamasis Valstybinės kalbos komisijos pozicija, jog toks vardas neatspinti asmens lyties ir nėra kaitomas, registruoti atsisakė, pasiūlė vaiką pavadinti „Naomė“.