Bylos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Apgintas bendrovės vienintelis akcininkas nuo asmeninės atsakomybės už jo įmonės skolas
2019 birželio 04 d.
Šioje ypatingoje byloje vienos Bendrovės kreditorius, kuriam nepavyko išieškoti iš tos Bendrovės kitoje civilinėje byloje priteistos skolos, šioje byloje teismo prašė priteisti subsidiariai iš Advokatų kontoros „Žlioba ir Žlioba“ Kliento – tos Bendrovės vienintelio akcininko ir vadovo žalos atlyginimą. Be to, kreditorius šioje byloje actio Pauliana pagrindu ginčijo nekilnojamojo turto dovanojimo sutartį, sudarytą tarp skolingosios Bendrovės ir jos savininko. Taigi byloje buvo sprendžiamas daugeliui verslininkų aktualus Bendrovės savininko asmeninės atsakomybės klausimas už jo įmonės skolas.
Apgintas Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos interesas gyvenamosios patalpos nuomos teisiniuose santykiuose
2019 gegužės 08 d.
Plungės apylinkės teismo Plungės rūmuose išnagrinėta civilinė byla pagal G. Č. ieškinį atsakovei Žemaitijos nacionalinio parko direkcijai, kurią atstovavo Advokatų kontora „Žlioba ir Žlioba“, dėl nuomos sutarties pripažinimo atnaujinta.
Apgintas išlaikymo iki gyvos galvos sutarties teisėtumas
2019 balandžio 10 d.
​Kontoros advokatas Audronis Mažeika laimėjo bylą, kurioje buvo nagrinėjamas ginčas dėl išlaikymo iki gyvos galvos sutarties panaikinimo/nutraukimo – sutartį teismas paliko galioti.
Vėl laimėjome bylą prieš Bankroto administratorius
2019 kovo 27 d.
Po vieno nesėkmingo ieškinio, kuriuo Bankroto administratoriai prašė teismo priteisti iš bankrutavusios įmonės vadovų administravimo išlaidas, Bankroto administratoriai vėl kreipėsi į teismą su nauju ieškiniu, prašydami iš tos pačios bankrutavusios įmonės vadovo ir savininkės priteisti arti 50 000 Eur žalą.