Bylos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Teismas sumažino traktoriaus įsigijimo kainą
2019 rugsėjo 17 d.
Plungės apylinkės teismo Plungės rūmai paskelbė Kontoros klientui (atsakovui) palankų sprendimą, kuriuo buvo sumažinta traktoriaus „Renault Ares 656“ kaina pagal pirkimo - pardavimo sutartį 5 000 eurų ir pripažinta, jog Kontoros kliento prievolė sumokėti skolą už traktorių yra pasibaigusi, bei priteistos visos atsakovo patirtos bylinėjimosi išlaidos.
Laimėta byla dėl nepilnametės dukters grąžinimo į kilmės šalį
2019 birželio 11 d.
Pareiškėjas kreipėsi į Vilniaus apygardos teismą dėl nepilnametės dukters grąžinimo į Braziliją. Vaiko tėvas teismo prašė taikyti 1980 m. Hagos konvenciją dėl tarptautinio vaikų grobimo. ​Advokatas Gediminas Žlioba atstovavo mamos ir vaiko interesus ir juos apgynė.
Apgintas bendrovės vienintelis akcininkas nuo asmeninės atsakomybės už jo įmonės skolas
2019 birželio 04 d.
Šioje ypatingoje byloje vienos Bendrovės kreditorius, kuriam nepavyko išieškoti iš tos Bendrovės kitoje civilinėje byloje priteistos skolos, šioje byloje teismo prašė priteisti subsidiariai iš Advokatų kontoros „Žlioba ir Žlioba“ Kliento – tos Bendrovės vienintelio akcininko ir vadovo žalos atlyginimą. Be to, kreditorius šioje byloje actio Pauliana pagrindu ginčijo nekilnojamojo turto dovanojimo sutartį, sudarytą tarp skolingosios Bendrovės ir jos savininko. Taigi byloje buvo sprendžiamas daugeliui verslininkų aktualus Bendrovės savininko asmeninės atsakomybės klausimas už jo įmonės skolas.
Apgintas Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos interesas gyvenamosios patalpos nuomos teisiniuose santykiuose
2019 gegužės 08 d.
Plungės apylinkės teismo Plungės rūmuose išnagrinėta civilinė byla pagal G. Č. ieškinį atsakovei Žemaitijos nacionalinio parko direkcijai, kurią atstovavo Advokatų kontora „Žlioba ir Žlioba“, dėl nuomos sutarties pripažinimo atnaujinta.