Bylos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Kontorai pavyko apginti Kliento interesus Aukščiausiame teisme
2016 balandžio 05 d.
Ieškinyje buvo nurodoma, kad šalys susitarė, jog ieškovas perims nuosavybės teisių į žemę atkūrimo proceso valdymą Kontoros kliento motinos vardu ir, atkūrus nuosavybės teises pagal išvadą, nupirks iš Kontoros kliento žemės sklypus už 63 000 Lt (18 246,06 Eur).
Laimėta daugiau nei tris metus užtrukusi ir net du kartus Lietuvos Aukščiausiąjį Teismą aplankiusi byla
2016 vasario 02 d.
Už tuos pačius pažeidimus iš pirmininkės ir strategijos vadovės pareigų vienoje asociacijoje atleista moteris bandė įrodyti, kad taip buvo nubausta dukart, tačiau nieko nepešė. Asociacija pateikė priešieškinį, kuriuo prašė priteisti iš buvusios pirmininkės ir strategijos vadovės asociacijos patirtą žalą.
Už sankryžoje apgadintą motociklą priteista žala iš kelio valdytojo
2016 sausio 25 d.
Klaipėdos apygardos teismas priėmė sprendimą, kuriuo iš dalies tenkino kontoros advokato Dovydo Cvetkovo kliento apeliacinį skundą dėl Klaipėdos miesto apylinkės teismo sprendimo civilinėje byloje, kurioje kontoros klientas reikalavo iš kelio savininko (valdytojo) žalos atlyginimo už tai, jog pastarasis nepasirūpino valdomo kelio saugumu ir neužtikrino duobės, esančios kelyje savalaikiu suremontavimu.
Po pasitraukimo iš eismo įvykio vietos – išsaugota teisė vairuoti
2016 sausio 18 d.
2016-01-05 Lietuvos Aukščiausiasis Teismas byloje Nr. 2AT-21-648/2016 tenkino Advokatų kontoros Žlioba ir Žlioba advokato Dovydo Cvetkovo skundą ir sušvelnino net dviejų žemesnės instancijos teismų skirtą nuobaudą jaunai vairuotojai už pasitraukimą iš eismo įvykio vietos: vietoje skirtos minimalios 868 Eur piniginės baudos ir minimalaus 3 metų teisių atėmimo termino, Lietuvos Aukščiausiasis Teismas vairuotojai skyrė mažesnę nuobaudą nei numato įstatymas: 300 Eur baudos be teisės vairuoti atėmimo.