Bylos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Tėtis ir dukra - vėl kartu!
2013 rugsėjo 25 d.
Kontora džiaugiasi, jog kientui pavyko atgauti į Lietuvą neteisėtai išvežtą nepilnametę dukrą iš jos nuolatinės gyvenamosios vietos. 2013-09-23 Lietuvos apeliacinio teismo kolegija paliko nepakeistą Vilniaus apygardos teismo Nutartį ir išdavė teismo leidimą grąžinti nepilnametį vaiką į jo nuolatinės gyvenamosios vietos šalį - Vokietiją.
Apgintas Plungės rajono savivaldybės administracijos interesas
2013 rugpjūčio 19 d.
Dažnai tiek viešojoje erdvėje, tiek privačių pokalbių metu pasigirsta kaltinimai valstybės ir savivaldybės institucijoms dėl jų atliekamų viešųjų pirkimų, neva, viešųjų pirkimų konkursų laimėtojai žinomi iš anksto, viešųjų pirkimų konkursai atliekami ne pagal įstatymų reikalavimus, viešųjų pirkimų komisijos sprendimai yra neteisėti bei nepagrįsti ir t.t. Panašioje situacijoje atsidūrė ir Plungės rajono savivaldybės administracija.
Pagal sunkius kaltinimus – išteisinamasis nuosprendis
2013 kovo 18 d.
Šiaulių apygardos teismas išteisino verslininką atstovaujamą kontoros advokato Dainiaus Žiedo dėl kaltinimų pagal BK 208 str. 2 dalį ir 246 str. 2 dalį, kaltinimus pagal BK 222 str. 1 dalį perkvalifikavo į aplaidų apskaitos tvarkymą (BK 223 str. 1 d.) ir paskyrė 1 300 Lt baudą.
Prisiteista skola iš Valstybės
2012 gruodžio 10 d.
Kontoros Klientė UAB „Eurometras“ 2008 m. birželio 13 d. sudarė Valstybinės žemės sklypų kadastrinių matavimų atlikimo paslaugų pirkimo sutartį su Tauragės apskrities viršininko administracija. Tačiau tik po ketverių metų bylinėjimosi teismuose Lietuvos Aukščiausiasis Teismas 2012 m. lapkričio 22 d. panaikino Klientei nepalankius ankstesnius teismų sprendimus ir priteisė iš Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos dalį skolos už atliktus darbus, nes pagaliau buvo įrodyta valstybės institucijos kaltė dėl visapusiško sutarties neįgyvendinimo.