Bylos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Išteisinimas vaiko pardavimo byloje
2016 liepos 11 d.
Klaipėdos apygardos teismas Ž. V. pripažino kaltu ir paskyrė 7 m. laisvės atėmimo bausmę. Apeliacinį skundą parengė ir nuteistąjį Lietuvos apeliaciniame teisme gynė kontoros baudžiamųjų bylų advokatas. Apeliacinis teismas 2016-07-08 nuosprendžiu kontoros klientą išteisino. Išteisintas ir nuteistasis T. B., kuris apeliacinio skundo neteikė, kitam nuteistajam D. I. bausmė sumažinta 1,5 metų. Generalinė prokuratūra pateikė kasacinį skundą, tačiau LAT jį atmentė.
Teismas pripažino tėvų teisę suteikti vaikui norimą vardą
2016 gegužės 17 d.
Tėvai gimusiai dukrai suteikė vardą Naomi ir norėjo tai įregistruoti Civilinės metrikacijos skyriuje. Civilinės metrikacijos skyrius remdamasis Valstybinės kalbos komisijos pozicija, jog toks vardas neatspinti asmens lyties ir nėra kaitomas, registruoti atsisakė, pasiūlė vaiką pavadinti „Naomė“.
Kontorai pavyko apginti Kliento interesus Aukščiausiame teisme
2016 balandžio 05 d.
Ieškinyje buvo nurodoma, kad šalys susitarė, jog ieškovas perims nuosavybės teisių į žemę atkūrimo proceso valdymą Kontoros kliento motinos vardu ir, atkūrus nuosavybės teises pagal išvadą, nupirks iš Kontoros kliento žemės sklypus už 63 000 Lt (18 246,06 Eur).
Laimėta daugiau nei tris metus užtrukusi ir net du kartus Lietuvos Aukščiausiąjį Teismą aplankiusi byla
2016 vasario 02 d.
Už tuos pačius pažeidimus iš pirmininkės ir strategijos vadovės pareigų vienoje asociacijoje atleista moteris bandė įrodyti, kad taip buvo nubausta dukart, tačiau nieko nepešė. Asociacija pateikė priešieškinį, kuriuo prašė priteisti iš buvusios pirmininkės ir strategijos vadovės asociacijos patirtą žalą.