Bylos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Teismo išvada – Europos Sąjungos ir Lietuvos biudžeto lėšos privalo būti naudojamos skaidriai ir teisėtai
2014 sausio 05 d.
Asociacijoje, naudojančioje Europos Sąjungos ir Lietuvos biudžeto lėšas, Žemės ūkio ministerijai bei Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie Žemės ūkio ministerijos atlikus auditus buvo nustatyti pažeidimai bei konstatuota, jog Europos Sąjungos ir Lietuvos biudžeto lėšų panaudojimas vertinamas nepatenkinamai bei kyla rizika neefektyviam Europos Sąjungos ir Lietuvos biudžeto lėšų panaudojimui. Atlikus auditą taip pat išaiškėjo, kad Europos Sąjungos ir Lietuvos biudžeto lėšos buvo naudojamos asmeniniams Asociacijos pirmininkės E.G. bei jos sūnaus poreikiams tenkinti, be to, projekto vadovo pareigybė, kurioje save įdarbino Asociacijos pirmininkė, buvo įkurta neteisėtai, pažeidžiant Asociacijos įstatus, pagal kuriuos pareigybės įsteigimas yra Asociacijos valdybos, o ne Asociacijos pirmininko kompetencija.
Permainingoje baudžiamojoje byloje – išteisinimas dėl įkandimo į nosį
2013 lapkričio 27 d.
Žiniasklaidoje 2011 m. balandį aprašytas neįtikėtinas įvykis – bylos dalyvis teismo posėdžio pertraukos metu įkando advokato padėjėjui į nosį. Atsakovas, kuriam pateikti įtarimai dėl sutuoktinę atstovavusio advokato padėjėjo sužalojimo, gynybos kreipėsi į advokatą Dainių Žiedą. Byloje neapsiribota prašymų ir skundų teikimu ikiteisminiam tyrimui vadovavusiam prokurorui. Gynybos iniciatyva gautas teismo patalpų vaizdo įrašas, kuris tapo vienu iš esminių įrodymų, paneigusiu inkriminuotus kaltinimus.
Po penkerių metų baudžiamojo persekiojimo - išteisinimas
2013 lapkričio 27 d.
Kontoros Klientas buvo Klaipėdos miesto apylinkės teisme nuteistas už sukčiavimą ir apgaulingą buhalterinės apskaitos tvarkymą. 2013 m. lapkričio 11 d. Klaipėdos apygardos teismo nuosprendžiu Klientas buvo išteisintas, panaikinat jam visus kaltinimus.
Tėtis ir dukra - vėl kartu!
2013 rugsėjo 25 d.
Kontora džiaugiasi, jog kientui pavyko atgauti į Lietuvą neteisėtai išvežtą nepilnametę dukrą iš jos nuolatinės gyvenamosios vietos. 2013-09-23 Lietuvos apeliacinio teismo kolegija paliko nepakeistą Vilniaus apygardos teismo Nutartį ir išdavė teismo leidimą grąžinti nepilnametį vaiką į jo nuolatinės gyvenamosios vietos šalį - Vokietiją.