Bylos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Apgintas sunkiu nusikaltimu nepagrįstai kaltintas asmuo
2012 gegužės 18 d.
Advokatų kontoros ,,Žlioba & Žlioba“ klientas buvo kaltinamas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 straipsnio 2 dalį, 260 straipsnio 1 dalį („Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas turėdamas tikslą jas parduoti ar kitaip platinti arba pardavė ar kitaip platino narkotines ar psichotropines medžiagas, baudžiamas laisvės atėmimu nuo dvejų iki aštuonerių metų“). Tačiau Klaipėdos miesto apylinkės teismas 2012 m. balandžio 30 d. priėmė nuosprendį, kuriuo advokatų kontoros klientas buvo išteisintas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 straipsnio 1 dalį.
Lietuvos apeliacinis teismas pripažino Anglijos teismo nutartį dėl lietuvės A.K. bankroto
2011 spalio 24 d.
Lietuvos apeliacinis teismas skolininkės prašymu pripažino Didžiosios Britanijos Jorko apygardos teismo 2010-11-30 nutartį dėl pareiškėjos bankroto.
Nutraukta santuoka, nors kreditorius nesutiko
2011 liepos 04 d.
Klaipėdos miesto apylinkės teismas 2011-06-26 advokatų kontoros „Žlioba & Žlioba“ klientams priėmė palankų sprendimą dėl santuokos nutraukimo, nors kreditorius bankas "Swedbank" buvo pareiškęs nesutikimą su parengta santuokos nutraukimo sutartimi.
CMR konvencijos nuostatų taikymas teisme padėjo apsiginti nuo nepagrįstų reikalavimų
2011 vasario 23 d.
2011-02-21 Klaipėdos miesto apylinkės teismas priėmė sprendimą, kuriuo Advokatų kontoros „Žlioba & Žlioba“ Klientui - vežimo kompanijai - buvo priteista skola iš užsakovo. Tuo pačiu sprendimu teismas atmetė užsakovo priešieškinį dėl nuostolių atlyginimo, remdasis CMR konvencijos nuostatomis.