Bylos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Po penkerių metų baudžiamojo persekiojimo - išteisinimas
2013 lapkričio 27 d.
Kontoros Klientas buvo Klaipėdos miesto apylinkės teisme nuteistas už sukčiavimą ir apgaulingą buhalterinės apskaitos tvarkymą. 2013 m. lapkričio 11 d. Klaipėdos apygardos teismo nuosprendžiu Klientas buvo išteisintas, panaikinat jam visus kaltinimus.
Tėtis ir dukra - vėl kartu!
2013 rugsėjo 25 d.
Kontora džiaugiasi, jog kientui pavyko atgauti į Lietuvą neteisėtai išvežtą nepilnametę dukrą iš jos nuolatinės gyvenamosios vietos. 2013-09-23 Lietuvos apeliacinio teismo kolegija paliko nepakeistą Vilniaus apygardos teismo Nutartį ir išdavė teismo leidimą grąžinti nepilnametį vaiką į jo nuolatinės gyvenamosios vietos šalį - Vokietiją.
Apgintas Plungės rajono savivaldybės administracijos interesas
2013 rugpjūčio 19 d.
Dažnai tiek viešojoje erdvėje, tiek privačių pokalbių metu pasigirsta kaltinimai valstybės ir savivaldybės institucijoms dėl jų atliekamų viešųjų pirkimų, neva, viešųjų pirkimų konkursų laimėtojai žinomi iš anksto, viešųjų pirkimų konkursai atliekami ne pagal įstatymų reikalavimus, viešųjų pirkimų komisijos sprendimai yra neteisėti bei nepagrįsti ir t.t. Panašioje situacijoje atsidūrė ir Plungės rajono savivaldybės administracija.
Pagal sunkius kaltinimus – išteisinamasis nuosprendis
2013 kovo 18 d.
Šiaulių apygardos teismas išteisino verslininką atstovaujamą kontoros advokato Dainiaus Žiedo dėl kaltinimų pagal BK 208 str. 2 dalį ir 246 str. 2 dalį, kaltinimus pagal BK 222 str. 1 dalį perkvalifikavo į aplaidų apskaitos tvarkymą (BK 223 str. 1 d.) ir paskyrė 1 300 Lt baudą.