Gintarė Bernotė

Advokato padėjėja

Darbo patirtis:
  • Nuo 2016 m. spalio mėn. iki 2017 m. sausio mėn. APB „Davidavičiūtė ir partneriai“ praktikantė;
  • Nuo 2017 m. sausio mėn. iki 2017 m. gruodžio mėn. APB „CONFIDENCE Law Office“ jaunesnioji teisininkė;
  • Nuo 2018 m. rugpjūčio mėn. iki 2020 m. spalio 2 d. – AB „Klaipėdos nafta“ teisininkė.;
  • Nuo 2020 m. spalio 6 d. Advokatų kontoros „Žlioba&Žlioba“ advokato padėjėja.
Apie:

Esu įgijusi teisinio darbo patirties advokatų kontoroje Vilniuje rengiant įvairaus pobūdžio pareiškimus, raštus, pretenzijas bei procesinius dokumentus civilinėse, administracinėse ir baudžiamosiose bylose.

Dirbau tarptautinėje, listinguojamoje, valstybės valdomoje bendrovėje, kurioje įgijau korporatyvinio valdymo patirties, todėl man nesvetimi su kolegialiais priežiūros ir valdymo organais susiję klausimai. Esu dirbusi su bendrovės Stebėtojų taryba, Audito komitetu ir Valdyba bei organizavusi jų veiklą. Į mano kompetencijų sritį taip pat patekdavo ir su visuotiniais akcininkų susirinkimais, viešai neatskleistos informacijos turėtojais ir Nasdaq vertybinių popierių birža susiję klausimai.

Turiu patirties didinant akcinės bendrovės įstatinį kapitalą papildomu nepiniginiu įnašu išleidžiant naujas bendrovės akcijas, taip pat anuliuojant bendrovės įgytas savas akcijas. Esu ne kartą prisidėjusi prie įvairių teisės aktų pakeitimų rengimo teikdama savo įžvalgas ir pastebėjimus atitinkamais klausimais.

el. paštas: gintare@zlioba.lt, mob. +370 637 04305

Tas, kuris neturi tikslo, neranda džiaugsmo jokioje veikloje.

Džakomas Leopardis