Publikacijos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Advokato patirtis: ar medikai turi būti šventieji?
„Medicininės bylos visada yra išskirtinės, specifinės, nes susijusios su skirtingomis ligomis, skirtingais pažeidimais, gydytojų veiksmais gydant ligonį, atliekant operacijas ar pagaliau taisant dantis. Nebuvo nė vienos vienodos bylos. Šios bylos daug reikalauja iš advokato, nes nėra klišės ir kaskart reikia įsigilinti į bylos specifiškumą tiek medicininiu, tiek teisiniu požiūriu“, – sako advokatas Arūnas Žlioba, vienas iš nedaugelio advokatų, konsultuojantis itin subtiliais medicinos teisės klausimais ir atstovaujantis pacientams, ginantiems savo pažeistas teises, bylose.
Dėl sužaloto vaiko tėvai iš Telšių ligoninės siekia 1,5 mln. Lt kompensacijos
Su savo 1,7 m. sūneliu Matu plungiškė Jurgita Ukrinienė turėjo išmokti bendrauti tik akimis. Ji įsitikinusi, kad berniukas visada liks vaikas dėl klaidingo gimdymą stebėjusių gydytojų sprendimo – netinkamu būdu suleidus gimdymą skatinančių vaistų, kūdikis patyrė deguonies trūkumą. Vaiko, kuriam visą parą reikia specialios priežiūros, tėvai jau daugiau nei metus bando pasiekti, kad ligoninė kompensuotų patirtą žalą – 1,5 mln. litų.
"Abipus sienos" laida, LNK, 2012-01-03
Dėl sužaloto vaiko tėvai iš Telšių ligoninės siekia prisiteisti 1,5 mln. litų kompensaciją
Pirma lietuvė bankrutavusi Didžiojoje Britanijoje
Kontoros klientė Milda Špakauskaitė yra pirmoji lietuvė visiškai užbaigusi fizinių asmenų bankroto procedūrą Anglijoje. Klientei buvo nurašyta 130 000,- eurų skola Lietuvoje veikiančiam bankui. Lietuvė pradėjo naują gyvenimą. Plačiau apie tai žiūrėkite video.
Tėvas į užsienį – vaikas be alimentų?
Užsienis lietuvius vilioja ne tik geresniu uždarbiu, bet ir galimybe nevykdyti prievolių. Tai savo kailiu pajuto vaikus auginančios moterys. Jei buvęs sutuoktinis pasirenka emigranto duoną ir nemoka alimentų savo atžaloms išlaikyti, priversti tai daryti gali būti tolygu kovai su vėjo malūnais.
Lietuvė išsigelbėjimą nuo skolų rado Didžiojoje Britanijoje
Kol Lietuvoje nepriimtas fizinių asmenų bankroto įstatymas, lietuviai kitose valstybėse užsiima „bankroto turizmu”. Milda Špakauskaitė – viena pirmųjų Lietuvos piliečių, bankrutavusi užsienyje po to, kai paaiškėjo, kad kitose ES šalyse įvykę lietuvių bankrotai yra pripažįstami ir Lietuvoje.
Bankrutuoti užsienyje lygu bankrutuoti Lietuvoje
Teisininkai skambina varpais, kad Lietuva turėtų paskubėti priimdama fizinių asmenų bankroto įstatymą. „Ekonomika.lt“ žurnalistė Evelina Povilaitytė šia tema kalbina advokatų kontoros „Žlioba & Žlioba“ partnerį advokatą Gediminą Žliobą.
Bendrijos steigimas virto įstatymų mindžiojimu
A.Čižausko ir A.Tupiko interesams atstovaujantis Klaipėdos advokatas Dovydas Cvetkovas kur kas konkrečiau išdėstė motyvus, kodėl ieškovai nesutinka su Klaipėdos apylinkės teismo sprendimu ir dėl ko ieškant teisybės bus kreipiamasi į aukštesnės instancijos teismą.