Publikacijos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Tėvas į užsienį – vaikas be alimentų?
Užsienis lietuvius vilioja ne tik geresniu uždarbiu, bet ir galimybe nevykdyti prievolių. Tai savo kailiu pajuto vaikus auginančios moterys. Jei buvęs sutuoktinis pasirenka emigranto duoną ir nemoka alimentų savo atžaloms išlaikyti, priversti tai daryti gali būti tolygu kovai su vėjo malūnais.
Lietuvė išsigelbėjimą nuo skolų rado Didžiojoje Britanijoje
Kol Lietuvoje nepriimtas fizinių asmenų bankroto įstatymas, lietuviai kitose valstybėse užsiima „bankroto turizmu”. Milda Špakauskaitė – viena pirmųjų Lietuvos piliečių, bankrutavusi užsienyje po to, kai paaiškėjo, kad kitose ES šalyse įvykę lietuvių bankrotai yra pripažįstami ir Lietuvoje.
Bankrutuoti užsienyje lygu bankrutuoti Lietuvoje
Teisininkai skambina varpais, kad Lietuva turėtų paskubėti priimdama fizinių asmenų bankroto įstatymą. „Ekonomika.lt“ žurnalistė Evelina Povilaitytė šia tema kalbina advokatų kontoros „Žlioba & Žlioba“ partnerį advokatą Gediminą Žliobą.
Bendrijos steigimas virto įstatymų mindžiojimu
A.Čižausko ir A.Tupiko interesams atstovaujantis Klaipėdos advokatas Dovydas Cvetkovas kur kas konkrečiau išdėstė motyvus, kodėl ieškovai nesutinka su Klaipėdos apylinkės teismo sprendimu ir dėl ko ieškant teisybės bus kreipiamasi į aukštesnės instancijos teismą.
Nelegalūs Palangos atrakcionai privalės atlyginti žalą nukentėjusiems
Lietuvos gyventojai, skirtingai nei vakariečiai, dėl savo nelaimių mieliau kaltina valdžią, skaudžiai išgyvena netektis ir nuostolius, tačiau dar nėra įpratę, kad jų žalas kaltininkai kompensuotų.
Pagyveni Latvijoje - ir bankrutuoji
Nesulaukęs, kol Lietuvoje bus priimtas Fizinių asmenų bankroto įstatymas, lietuvis Gytis Januška pirmasis juo pasinaudojo Latvijoje.
Detaliojo planavimo procedūras pavyko išspręsti Kliento naudai
Savivaldybės administracijos iniciatyva rengiamas teritorijos tarp Palankės ir Sinagogų gatvių Plungėje detalusis planas, kurio pirminiame variante neliko vietos Sinagogų gatvėje įsikūrusiam turgeliui. Uždaroji akcinė bendrovė „Voruta“ – turgelio šeimininkai, padedami advokatų kontoros „Žlioba & Žlioba“ – apskundė liepos 13 dieną vykusio detaliojo plano viešo svarstymo su visuomene protokolinio nutarimo dalį Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai.
Kam ne­gra­žios Plungės tur­ge­lio Si­na­go­gų gat­vė­je bū­dos?
Pir­ma­die­nį Plun­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bė­je vi­rė aist­ros dėl tur­ge­lio Si­na­go­gų gat­vė­je li­ki­mo. Mat pa­reng­tas te­ri­to­ri­jos, esan­čios tarp Si­na­go­gų ir Pa­lan­kės gat­vių, de­ta­lu­sis pla­nas, ku­ria­me šiam tur­geliui vie­tos... ne­nu­ma­ty­ta. Te­ri­to­ri­jo­je pla­nuo­ja­ma reng­ti rek­rea­ci­nę zo­ną, sta­ty­ti au­to­mo­bi­lių aikš­te­lę. Parašė Kristina LIEBUTĖ Penktadienis, 17 Birželis 2011 09:51