Publikacijos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Kaimynų konfliktai – teisinis vertinimas
Dienraščio „Šiaulių kraštas“ korespondentė atliko tyrimą apie kaimynus ištinkančius nesutarimus. Straipsnyje „Kaimynų konfliktas: kada bus padėtas taškas?“ pateikiamas sociologo ir teisininko vertinimas. Publikacijoje advokatas pataria, kaip gali būti kvalifikuojami veiksmai kenkiantys kito asmens interesams ir apginamos pažeidžiamos teisės.
GYDYTOJŲ INTERESAI TEISINIUOSE PROCESUOSE
Advokatas komentuoja pacientų pradėtų teisinių procesų poveikį gydytojams
Advokatas Gediminas Žlioba atstovauja nukentėjusius byloje dėl neturtinės žalos prieš vaikų darželį
Du kartus per porą mėnesių darželyje susižalojusios mažylės tėvai ugdymo įstaigą padavė į teismą. Jie siekia, kad ugdymo įstaiga atlygintų neturtinę žalą, kurią patyrė mažylė, nes jos veidą šiuo metu bjauroja randas, todėl ir ateityje mergaitė gali sulaukti neigiamų išgyvenimų.
Advokato komentaras apie fizinio asmens bankrutavimo galimybę
Skaitytojas klausia: Labas vakaras.Perskaiciau Delfije straipsni,apie fizinio asmens bankrutavimo galimybe ir tikriausiai,teks,tuo pasinaudoti..
Teismas buvusiam parlamentarui leido bankrutuoti
Vilniaus apylinkės teismas trečiadienį (2014-09-29) leido iškelti asmeninio bankroto bylą buvusiam Seimo nariui Jonui Ramonui, kuris teigia neišgalintis grąžinti beveik 900 tūkstančių litų banko paskolos.
Sūsidūrimas gatvėje - kaip vertinti?
Kontoros advokatas spaudoje komentuoja situaciją, kurioje nukentėjo moteris po susidūrimo gatvėje su kitu žmogumi.
Teismas sutrukdė A.Petrikytei atsikratyti skolų prieš vestuves
Bankrutuoti siekiantys prasiskolinę asmenys ne visuomet gali tikėtis palankaus sprendimo: Palangos apylinkės teismas atsisakė kelti bankroto bylą žinomos dainininkės Birutės Petrikytės dukteriai Andželikai.
Teisininkas Gediminas Žlioba: kas ir kaip gali būti atleidžiamas nuo tarnybos kariuomenėje?
Aprimus pirmosioms aistroms dėl šauktinių, problema dė jaunuolių, kurie dėl sveikatos, šeimos, esamų įsipareigojimų, religinių ar pacifistinių priežasčių iš tiesų negali eiti į kariuomenę, liko. Advokatas Gediminas Žlioba aptaria klausimus, dėl kurių dažniausiai kreipiasi šaukimus gavę jaunuoliai.