Publikacijos

Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų

Volteras

Viena didžiausių Vakarų Lietuvos advokatų kontorų jau Plungėje
Prieš keletą dienų akis patraukė Plungės miesto centre šalia Savivaldybės ant namo, esančio Vytauto g. 10, atsiradusi nauja iškaba – „Advokatų kontora „Žlioba & Žlioba“, Plungės skyrius“.
Emigrantams nepavyks atsikratyti skolų kupros?
Lietuviai ne vienerius metus su pavydu kalbėjo apie užsieniečius, kurie skolų gali atsikratyti tiesiog paskelbę apie asmeninį bankrotą. Pagaliau ir Lietuvoje Fizinių asmenų bankroto įstatymo svarstymas pajudėjo iš mirties taško. Tačiau emigrantų, dažnai lyg akmenį po kaklu velkančių įsiskolinimus Tėvynėje, jis neišgelbės – įstatymu galės pasinaudoti tik nuolatiniai šalies rezidentai.
Proga atsikratyti slegiančių skolų
Martynas Pasiliauskas / Ekonomika.lt 2011-03-28 11:35 Fizinių asmenų bankroto įstatymas pajudėjo iš mirties taško. Bankai gąsdina aukštesnėms palūkanoms, kiti ragina į grasinimus nekreipti dėmesio.
Asmeninio bankroto laukia tūkstančiai Lietuvos gyventojų
Ekspertai įspėja prasiskolinusius gyventojus: asmeninio bankroto teisė – tai galimybė atkurti mokumą, o ne būdas atsikratyti susikaupusių skolų. Kartą bankrutavus, skolinantis ateityje į tai bus atsižvelgta vertinant žmogaus mokumo riziką.